הכרויות דיסקרטיות – סטוצים לנשואים

סטוצים - הכרויות נשואים - הכרויות חינםהכרויות דיסקרטיות עם נשים צעירות היא אתגר מיוחד עבור גברים נשואים או פנויים. אם אתה מחפש היכרויות עם נשים מתחת לגיל 25 ואתה 7 או יותר שנים יותר מבוגר ממנה, כדאי לך לקרוא את המאמר הזה על היכרויות עם נשים צעירות.

יש סטריאוטיפ כי נשים שיוצאות עם גברים מבוגרים הן מחפשות זהב – גולדיגריות. אבל, זה חל על מעט מאוד נשים. למעשה, נשים צעירות רבות הן רק מחפשות good time. הם לא מחפשות נישואים. אם קרה לך ונמשכת אל אישה צעירה יותר, אתה צריך לשחק אותה בזהירות.

נשים צעירות הן יותר קריזיונריות, פלרטטניות, נלהבות, ורומנטיות יותר מהאחיות הגדולות שלהן. הם פחות בקטע של להסתדר בחיים עם משפחה וללדת ילדים. היותך ספונטני, תוך שמירה על רמה גבוהה של אנרגיה, והתמקדות בקשרים הרגשיים שלך, יעזרו לך עם היכרויות דיסקרטיות של נשים צעירות.

לשם כך, אסור לך להיות נזקק רגשי לקשר הזה. לדוגמה, אם היית יוצא עם אישה קרובה לגיל שלך, היית מרים את הטלפון בכל פעם שהיא מתקשרת או מחזיר לה SMS תוך 5 דקות. עם אישה צעירה, אתה יכול לחכות ולהחזיר טקסט, או שהשיחה תלך לתא קולי.

גברים רבים המעורבים בהיכרויות סקס דיסקרטיות עם נשים צעירות מודעים לפער הגילים וסובלים מחוסר ביטחון בלהיות מבוגר. זה ממש לא לעניין. אל תעלה את הנושא של גיל, אלא אם כן היא עושה זאת. אף פעם אל תתייחס לעצמך כאבא שלה. כאשר אתה לא מתרגש מהבדלי הגיל, גם היא תהיה באותו ראש.

כאדם מבוגר, יש לך מספר יתרונות על פני גברים בגיל שלה:

יש לך יותר ניסיון. אתה מתעניין בדברים שמעבר למשחק וידאו החדש שיצא. סביר להניח שאתה מרוויח יותר כסף ויכול לקחת אותה למקומות יוקרתיים יותר. אתה גם מתוחכם יותר ומנוסה מבחינה מינית. אתה יודע איך לספק אותה במיטה ולהיות יותר בהרמוניה עם הצרכים שלה.

גברים מתבגרים יותר לאט מאשר נשים. זו עשויה להיות הסיבה שנשים צעירות רבות כל כך יוצאות עם גברים מבוגרים בהרבה מהן. הן מחפשות מישהו באותו טווח של התפתחות רגשית.

הכרויות דיסקרטיות עם נשים צעירות היא לא רק דבר מודרני של ימינו. בכל חברה על פני כל הזמן, יש פער בגיל הממוצע של גברים ונשים בזוגיות. בעוד שבארצות הברית כרגע, הפער הזה הוא 2 שנים בלבד, בחברות רבות בעולם הפער מממוצע הוא של 5 עד 15 שנים.

אם אתה מעוניין בהכרויות דיסקרטיות עם נשים צעירות, הייה מודע לכך שישנם אתגרים שמציבה הסביבה. עם זאת, יש יתרונות רבים להיכרויות עם נשים צעירות.